Vidanjör Çekimi

13 Yıllık tecrübemiz, kaliteli hizmet anlayışımızla, istanbul avrupa yakasında, fosseptik kuyu çekimleri, evsel atıklar, endüstriyel atıklar, çamur temizliği, fabrika atıkları çekimlerinde bizi tercih eden müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vidanjör Nedir?

Vidanjör, arkasında vakum sistemi olan, fosseptik kuyularının, evsel atıkların, endüstriyel atıkların çekilerek üzerindeki tanka aktarılan bir araçtır.
Vidanjörler, genel olarak altyapı geçmeyen  yerlerde kullanılmaktadır.
Sık kullanılan kullanım amacı haricinde; arıtma tesisleri içerisinde, temizlik amaçlı ve sanayileşmiş alanlarda fabrika atıkları, çamurları gibi bir çok alanda da kullanılmaktadır
Kullanım Alanları ve Amaçları?
– Evsel atıksuların çekiminde
– Endüstriyel atıksuların çekiminde
– Foseptik tanklarının çekiminde
– Atıksu depolama tanklarının çekiminde
– Aerobik aşılama çamuru çekiminde
– Yağmur suyu çekiminde

Vidanjör Çekimi

Lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı giderilmesi işleri, evsel atık, fabrika arıtma, su çekimi, yağ kuyuları, otel ve restaurant,bakteri nakliyesi,  kanal kanalizasyon, fosseptik kuyularının iç temizliği ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İstanbul Vidanjör Firmaları

İstanbul vidanjör firmaları içerisinde yer aldığımız günden beri, kendi misyon ve vizyonumuz açısından, taleplerinize,zamanında müdahil olarak, iş bitiminde memnun olmuş bir müşteri portföyü bizlere işimizde mutluluk veren en önemli andır.